• info@kafkasbilisim.com.tr

  • +(90)530 263 07 07

Çünkü Önce Müşterilerimiz için varız...

Menüler

Misyonumuz

"Önce Müşterilerimiz için varız."

Turkcell bünyesindeki iletişim hizmetlerini Değerli Müşterilerimize kesintisiz sağlamak. Sektörde 25 yılını tamamlamış köklü bir kuruluş olarak sektöre yön veren firmalardan olmak Tüm bu hizmetleri yaparken, Müşteri Memnuniyetini ön planda tutarak kalite değerlerimizi her geçen gün arttırarak yolumuza devam etmek.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetine, teknolojik öğrenmeye, gelişime & paylaşıma açık, kurum değerlerini sahiplenen yüksek performanslı insan kaynağı yaratmak, sahip olunan tüm yetkinlikleri sermayemiz olarak değerlendirebilmek ve uzun vadeli beraberliği sağlayıcı ortam hazırlamaktır.


Başarılarımız

Kafkas Bilişim Teknolojileri LTD ŞTİ. olarak 25 yıldır, Müşterilerimizin takdirlerinin yanısıra birlikte yol almakta olduğumuz iş ortaklarımız ve distribütörlerimiz tarafından pek çok defa sektör içerisindeki başarılarımızdan dolayı ödül aldık.Bu Ödüller bizleri daha da motive etti. Bu sayede her KAFKAS Bilişim Personelini ailemizden biri olarak gördük.Müşterilerimiz de Misafirlerimiz oldu. 25 Yıldır aynı saygı , güven , anlayış ve hizmet kalitesi ile çalışmaya devam ediyoruz.